Par konkursu

Konkurss NYX PROFESSIONAL MAKEUP Face Awards Baltics atkal ir sācies! Šis ir visradošākā konkursa septitais gads, bet mēs Baltijā ar prieku atzīmējam jau mūsu trešo gadu! Tituls Baltic Artist of the year 2018, naudas balva 1500 EUR un ceļojums uz Losandželosu Tevi jau gaida!

Līdz 1.aprīlim augšupielādē savu pieteikuma video. Jau 9.aprīlī tiks paziņoti talantīgākie Top 20 finālisti, kuriem būs jāuzsāk darbs pie sava pirmā izaicinājuma no 9. līdz 29. aprīlim.

Nākamajā kārtā iekļūs 10 talantīgākie video autori, kuriem pie otrā uzdevuma būs jāuzsāk darbs no 7. līdz 27. maijam. 4. jūnijā tiks paziņoti Top 5 finālisti, kuri saņems savu pēdējo uzdevumu.

Bet uzvarētājs var būt tikai viens … Vai tas būsi Tu? Uzdrīksties! Ļaujies radošām idejām un iesniedz savu video jau šodien!BALVA

Naudas balva 1500 euro

Ceļojums uz Losandželosu un iespēja klātienē, kā VIP viesim, vērot NYX PROFESSIONAL MAKEUP Face Awards finālu.

Tituls: Baltic Artist of the year 2018


Tiek paziņoti Top 5 finālisti:

Timeline

Sveiki! Mani sauc AmunaDavis -esmu pirmais DragQueen Latvijā un Face Awards Baltics 2017 uzvarētājs!

Mana lielākā aizraušanās ir makeup, jo ar tā palīdzību, ikviens var kļūt par jebko, ko vēlas, un noņemt to vien dažās minūtēs. Man vienmēr ir patikušas fantāzijas būtnes, par kurām es varu kļūt izmantojot makeup. Es uzskatu, ka cilvēkiem vajadzētu vairāk izmēģināt kosmētiku un dažādas krāsas, lai parādītu kas viņi ir, nebaidoties, ko domās citi. Mans lielākais mērķis ir kļūt par pasaulē atpazīstamu makeup mākslinieku!

Esmu apsēsts ar makeup produtiem, kuru nekad nevar būt par daudz!

SPONSORI

Back to top
Loading...