Par konkursu

Konkurss NYX PROFESSIONAL MAKEUP Face Awards Baltics atkal ir sācies! Šis ir visradošākā konkursa septitais gads, bet mēs Baltijā ar prieku atzīmējam jau mūsu trešo gadu! Tituls Baltic Artist of the year 2018, naudas balva 1500 EUR un ceļojums uz Losandželosu Tevi jau gaida!

Līdz 1.aprīlim augšupielādē savu pieteikuma video. Jau 9.aprīlī tiks paziņoti talantīgākie Top 20 finālisti, kuriem būs jāuzsāk darbs pie sava pirmā izaicinājuma no 9. līdz 29. aprīlim.

Nākamajā kārtā iekļūs 10 talantīgākie video autori, kuriem pie otrā uzdevuma būs jāuzsāk darbs no 7. līdz 27. maijam. 4. jūnijā tiks paziņoti Top 5 finālisti, kuri saņems savu pēdējo uzdevumu.

Bet uzvarētājs var būt tikai viens … Vai tas būsi Tu? Uzdrīksties! Ļaujies radošām idejām un iesniedz savu video jau šodien!BALVA

Naudas balva 1500 euro

Ceļojums uz Losandželosu un iespēja klātienē, kā VIP viesim, vērot NYX PROFESSIONAL MAKEUP Face Awards finālu.

Tituls: Baltic Artist of the year 2018


Otrā izaicinājuma beigas:

Timeline

 • 2.marts
  Konkursa sākums DETAĻAS

  Pieteikumi tiks pieņemti no 2.marta līdz 1. aprīlim, 2018. Lai varētu reģistrēties konkursam Tev ir jābūt publiskam instagram un youtube kontam. DETAĻAS

 • 1.aprīlis
  Pēdējā pieteikumu diena
 • 9.aprīlīs
 • 9.aprīlīs
  Tiek paziņots pirmais izaicinājums DETAĻAS

  Laika posmā no 9.-29.aprīlim, 20 finālisti strādā pie sava pirmā izaicinājuma. Tiek izmantoti NYX Professional Makeup produkti un sava kreativitāte, lai radītu visorģinālāko pamācības video. Video tiek augšupielādēts Youtube.

  Vintage dolls
 • 29.aprīlis
  Pirmā izaicinājuma beigas
 • 7.maijs
 • 7.maijs
  Tiek paziņots otrais izaicinājums DETAĻAS

  Laika posmā no 7.-27.maijam, 10 finālisti strādā pie sava otrā izaicinājuma. Tiek izmantoti NYX Professional Makeup produkti un savs radošums, lai radītu visorģinālāko soli-pa-solim pamācības video. Video tiek augšupielādēts Youtube.

  Artificial Intelligence
 • 27.maijs
  Otrā izaicinājuma beigas
 • 4.jūnijs
  Tiek paziņoti Top 5 finālisti DETAĻAS

  No 10 video, žūrija izvēlēties 5 finālistus, kuri saņems kasti ar NYX Professional Makeup produktiem un pēdējo konkursa izaicinājumu. Finālistiem jāuztaisā oriģinālais un radošais kastes izpakošanas video, kas jālejupladē savā publiskā YouTube kanalā līdz 17.jūnijam, 2018.

 • 4.jūnijs
  Tiek paziņots fināla izaicinājums DETAĻAS

  Laika posmā no 4.-24.maijam 2018, 5 finālisti strādā pie sava pēdējā izaicinājuma. Tiek izmantoti NYX Professional Makeup produkti, lai radītu visorģinālāko soli-pa-solim pamācības video. Video tiek augšuplādēts Youtube.

 • 24.jūnijs
  Pēdējā izaicinājuma beigas
 • 30.jūnijs
  Fināla LIVE pasākums DETAĻAS

  Tikai viens cilvēks no finālistiem iegūs titulu Baltijas Gada Mākslinieks 2018, naudas balvu 1500 EUR un dosies uz NYX FACE AWARDS USA fināla LIVE pasākumu Losandželosā!

Sveiki! Mani sauc AmunaDavis -esmu pirmais DragQueen Latvijā un Face Awards Baltics 2017 uzvarētājs!

Mana lielākā aizraušanās ir makeup, jo ar tā palīdzību, ikviens var kļūt par jebko, ko vēlas, un noņemt to vien dažās minūtēs. Man vienmēr ir patikušas fantāzijas būtnes, par kurām es varu kļūt izmantojot makeup. Es uzskatu, ka cilvēkiem vajadzētu vairāk izmēģināt kosmētiku un dažādas krāsas, lai parādītu kas viņi ir, nebaidoties, ko domās citi. Mans lielākais mērķis ir kļūt par pasaulē atpazīstamu makeup mākslinieku!

Esmu apsēsts ar makeup produtiem, kuru nekad nevar būt par daudz!

SPONSORI

Back to top
Loading...